Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017
| 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Tennisbane | Mad/Drikke Restaurant |
| Børnevenlig Legeområde til børn Spillerum | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
10 minutters gåtur fra Capela de São Benedito i Praia dos Carneiros, tilbyder Bangalocarneiros 2º Fila-Piscina+Churrasqueira-017 indkvartering med et fuldt udstyret køkken.
Indkvarteringen ligger inden for 1 km fra byens centrum. Forte de Santo Inácio de Loyola kan nås på 15 minutters kørsel. Gæsterne kan også prøve sydamerikansker retter i Restaurante Arikinda.
Gæsterne kan nyde havet udsigt fra deres værelser. Der er 3 badeværelser til rådighed.
Denne villa har en swimmingpool.
- Lokale seværdigheder
- Carneiros Beach1,2 km
- Praia de Aver o Mar3,7 km
- Manguezal Ecoturismo3,4 km
- Igreja de Nossa Senhora de Guadalupe1,6 km
- Supermercado Barramares3,5 km
- Carneiros Strand750 m
- Guadalupe Beach2,7 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn89 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Internetadgang
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Restaurant
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Solseng
- Have
- Fitnesscenter
- Tennisbane
Services
- Vaskeri
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Havemøbler
- Legeområde til børn
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa?
Gæster på Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa?
Den gennemsnitlige pris i Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa er 198$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa?
Du kan bo på Bangalocarneiros Ecoresort-2Fila-Piscinaprivat-017 villa med dit kæledyr.